Hakkımızda

HERA LOJİSTİK
HAKKIMIZDA

HERA lojistik 1998 yılında kurulmuştur. HERA lojistik bir aile şirketi olarak kurulmuş gelişim ve yeniliklere açık olarak lojistik sektörünün lider firmalarından biri olma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir Deneyimli ve özveri ile çalışan ekibi ile Türkiye nin her iline lojistik hizmeti veren, yükümlülüklerini zamanında yerine getiren mal ve can güvenlik önlemlerini en üst seviyede tutan sorumluluk sahibi lider ruhlu  lojistik firmasıyız. Türkiye genelinde yurt içi komple taşıma , parsiyel parça taşıma (Ekspres anlayışı ile), özel proje taşımaları , liman içi nakliye ve depo antrepo hizmetleri sunmaktayız.

Lojistik sektöründe en kaliteli hizmeti sunan, prensiplerinden ödün vermeyen ve en  güvenilir lojistik şirketi olma yolunda ilerleyen HERA lojistik; teknolojik altyapısı, hizmet çeşitliliği, alternatif esnek çözümleri ve sahip olduğu taşımacılık belgeleri kapsamlı sigorta teminatları ile sektörde yaratıcı, verimli ve rekabetçi fiyat avantajları ile siz değerli müşterilere kesintisiz hizmetler sunan çözüm ortağınız olduk.

Hakkımızda

SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?

MİSYON-VİZYON

HERA LOJİSTİK
MİSYON-VİZYON

MİSYON

Hera Lojistik, müşteri mallarını, müşterimizin istediği yere istediği zamanda ulaştırabilmek için en uygun nakliye  ve lojistik imkanlarını sunar. Müşterisinin malını zamanında teslim alır, gerekirse depolar, en uygun taşımacılık yöntemlerini seçer ve müşterisinin malını zamanında, tam ve sağlam  ve eksiksiz olarak teslim eder.

Hera Lojistik, hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine, bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır, müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli yenilikler  yapar. Hera Lojistik, elemanlarının şirketinden güvence ve gurur duymaları için gerekli önlemleri alır ve öncelikle eğitim amaçlı olmak üzere gerekli kaynakları sağlar. Hera Lojistik, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkanları dahilinde uygular.

VİZYON

Hera lojistik olarak sürekli gelişimle beklentileri aşan kalitede hizmet üreterek müşterilerinin koşulsuz memnuniyetini sağlayan, sürdürülebilir, büyüme potansiyeli olan bir kurum olmak. Farklılıklar yaratarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde kalıcı üstünlükler sağlamak, ülkemizin gelişmesine katkı sağlayan güçlerin arasına katılmak.