KONTEYNER DEPOLAMA VE LİMAN HİZMETLERİ İÇ DOLUM İÇ BOŞALTMA

Ev ortamlarınızda veya iş yerlerinde fazlalık olarak görülen eşyalar adına farklı doğrultuda çözüm yolları sunulabilmektedir. Konteyner depolama hizmetini bu durumda tercih edebilirsiniz. Konteyner depolama hizmeti kapsamında ekonomik olarak yer tasarrufu da sağlanabilmektedir. Depolama alanı açtığınız eşyalarınıza da dilediğiniz vakit ulaşım kolaylığını elde edebilirsiniz.  Konteyner depolama hizmetinden faydalanmak adına güvenilir bir depolama hizmetini tercih etmek gerekir. Hizmet kalitesini, referanslarını ve güvence odağındaki noktaları bilmek gerekmektedir.

Liman hizmetleri, deniz taşımacılığı noktasında gemilerin limana yanaşması, giriş – çıkış vakitlerinde gemide sunulan hizmetlerinin tamamını kapsamaktadır. Bu hizmetler, zorunlu bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanında gemilere isteğe bağlı olacak şekilde de bu hizmetler verilebilmektedir. Liman bazında sunulan hizmetlerin başka türleri de mevcuttur. Eşyaya verilen liman hizmetleri, gemiye verilen liman hizmetleri gibi çeşitli başlıklara ayırabileceğimiz hizmet türleri de bulunmaktadır.

Limanda gemilere verilen hizmetleri farklı temel başlıklar ışığında açıklayabiliriz. Kılavuzluk hizmeti, şamandra hizmeti, römorkör ve servis motoru ile ilgili verilen hizmetler, geminin yanaşma yeri kirası ve demirleme gibi çeşitli hizmetlerden söz edebiliriz.

Konteyner İç Dolum İşlemi

Konteyner, müşterilerin talebi ve istekleri yönünde CFS noktasında gümrük işlemlerine müteakiben içinin doldurulmasıdır. Palet, koli ve bunlara benzer kapların konteyner içerisinde düzenli ve belirlenen plan çerçevesinde istiflenmesi hizmetine konteyner iç dolum işlemi denilmektedir.

Limana dolu halde gelen konteynerin içerisinde bulunan eşyanın gümrük idaresinin talebi ile sayılmak veya görülmek istenmesi durumunda konteynerin CFS sahasına alınması sağlanır. Tamamının boşaltılarak yeniden doldurulması durumunda konteyner iç boşaltma işlemi gerçekleştirilmiş olunur.

Konteynerların içerisinde mevcudiyet gösteren maddelerin özellikleri dikkate alınmalıdır. Bu dikkate alım sonrasında ise sınıflandırma işlemlerinin gerçekleştirilmesi daha sağlıklı bir adım olacaktır. Güvenli bir depolama hizmetinin sunulması için bu oldukça önem arz etmektedir. Kimyasal maddeler, belirlenen standartlara uygun bir şekilde sınıflandırılması halinde tehlikeli reaksiyona girebilir. Yangın ve patlama durumlarına da sebebiyet verebilir.

Konteyner depolama ve liman hizmetleri iç dolum iç boşaltma, oldukça hassaslık gerektiren işlemleri kapsamaktadır. Bu işlemlerin tecrübe ışığında gerçekleştirilmesi hizmetlerin daha kaliteli sonuçlar doğurmasına zemin hazırlamaktadır. Firmamız bu doğrultuda hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya özen gösteriyor. Konteyner depolama ve liman hizmetleri iç dolum iç boşaltma hizmetimizde daha önce elde etmiş olduğumuz tecrübeleri göz ardı etmeden, kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizleri tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini her daim merkezi noktamıza yerleştiriyoruz. İç dolum ve iç boşaltma hizmetlerinin ne kadar dikkat gerektiren adımlar içerdiğinin farkında olduğumuz için buna yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Liman hizmetlerinde de yine aynı şekilde son derece hassas bir halde davranmak gerekiyor. Herhangi bir aksaklık halinde istenmeyen sonuçlar ile karşı karşıya kalınabiliyor. Bu gibi olumsuzluk arz eden durumların en baştan önüne geçmek için ne doğrultuda, nasıl adım atılması gerektiği en iyi şekilde planlanmalıdır. Bunun planını iyi bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında müşterilerimizin bu hizmetten tam olarak neler beklediğini saptıyoruz ve bunun ışığında beklentilerin karşılanması açısından çalışmalarımızı ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Siz de eğer konteyner depolama ve liman hizmetleri almak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.